Závěrečná pedagogická rada

15 let školy

V pátek 29. června 2012 se v 10 h sešli v aule škole bývalí a současní pedagogičtí pracovníci školy na slavnostní pedagogické radě, která byla svolána u příležitosti 15 let fungování školy Nova. Po slavnostním zahájení a přivítání všech přítomných zastupující ředitelkou školy Mgr. Miroslavou Šmídovou, pozdravila přítomné starostka města Mgr. Dagmar Tesarčíková. Po jejím vystoupení na začátky školy vzpomínali dva bývalí ředitelé benešovských škol - Mgr. Luděk Tesarčík a Mgr. Jiří Špička, který školu dlouho řídil. Při závěrečné radě se pracovníci školy rozloučili s pracovníky, kteří ve škole končí, a zejména se svými kolegy Mgr. Markétou Kácovou a Mgr. Milanem Vokatým, kteří odchází, aby společně řídili ZŠ a MŠ v Jílovém u Děčína. Vedení školy poděkovalo všem pracovníkům školy a popřálo jim příjemnou dovolenou.
V předsálí auly u občerstvení pak všichni vzpomínali na dobu, kterou ve škole prožili. Bývalí pracovníci si prohlédli změny, kterými škola za 15 let fungování prošla.
Společné vzpomínání příjemně hudebně doprovázel pan Josef Bříško se svou zpěvačkou. Drobné dárky pro přítomné bývalé kolegy připravily děti z keramického kroužku. Občerstvení připravily p. Eliška Prokopcová a Markéta Chvojková, hosteskami byla děvčata - Renata Slavíčková, Martina Klaudyová a Martina Oravíková. Všichni si zaslouží velké poděkování.

Mgr. M. Šmídová

foto: Mgr. J. Jáchym