Zahájení adventu v mateřské škole

a pozvánka na vánoční slavnost

V pátek 25. listopadu 2016 si jako již tradičně každá ze tříd ozdobila svůj vánoční stromek. Malé stromečky jako každý rok doprovází velký vánoční strom na náměstí. Večer pak společně s občany města svými písničkami rozsvítili žáci a děti naší školy pod vedením Mgr. Zdeny Černé velký vánoční strom a zahájili spolu s malými tanečníky adventní čas v našem městě.

Děti si ozdobily také vánoční stromek před školkou, a tak jim každé ráno svítí na cestu do školky.

Vážení rodiče, zveme Vás ve středu 7. prosince 2016 od 16 h na vánoční slavnost v kině, kde je připraveno vystoupení všech dětí ze školky.

kolektiv MŠ