Z činnosti družiny - březen, duben

V březnu děti ve školní družině nakreslily krásné obrázky k populární pohádce Ledové království.

V obou družinách děti přivítaly jaro sněženkami a dalšími jarními květinami.

Děti si vyzdobily družinu jarní tématikou, a protože se blížily Velikonoce, vyrobily si Velikonočního kohoutka. Starší děti si vyrobily krásné motýly z barevných papírů.

Oblíbenou činností dětí v družině je četba pohádek a její následná ilustrace. Tentokrát to byla pohádka Honza a kobylí vejce. Zajímavou činností byla i výroba žabiček, na které děti použily stará CD.

Chodbu děti vyzdobily „Pixelovými panáčky“ , které vyrobily z ruliček od toaletního papíru a obrázky se zmrzlinovými stánky.

Blíží se termín sportovní olympiády školních družin, a proto musí děti pilně trénovat. Po tréninku je také potřeba odpočinout si v herně.

Jana Kapková, Jana Zmeková