Výukový program 3.B v ZOO Děčín

Dne 15. května 2015 se třída 3.B zúčastnila výukového programu v děčínske ZOO. Program dětem zorganizovali studenti z Evropské obchodní akademie v Děčíně. Vybrali program Rekordmani světa zvířat. Děti se při prohlídce seznámily s výjimečnými zvířaty ZOO Děčín a se způsobem jejich života. Poznaly tak např. největší kočkovitou šelmu Evropy, nejmenší ovečku na světě, největšího zástupce hlodavců atd. S jedním z nich mohly být v přímém kontaktu. Své poznatky si děti zaznamenávaly do pracovních listů. Na závěr studenti vyhodnotily práce dětí a nejlepší z nich odměnili drobnými dárky. Z dívek to byla Kristýnka Sovová, Sonička Cézová a Kamilka Loosová. Z chlapců byli nejúspěšnější Vilém Effenberger, Luboš Kuchař a Martínek Jano. Program se dětem velice líbil a vhodně doplnil výuku v prvouce.

Děkujeme studentům Evropské obchodní akademie za pěkný program.

Mgr. Jana Soorová