Výtvarná soutěž

v rámci VELETRHU ŠKOLA DĚČÍN 2016

Žáci volitelného předmětu Moderní výtvarné umění se zúčastnili výtvarné soutěže "Moje cesta ke vzdělání a profesi", kterou vyhlásil realizační tým VELETRHU ŠKOLA DĚČÍN 2016. Veletrh vzdělávání - "Cesta  ke vzdělání a profesi"se uskutečnil již po dvacáté, tentokrát ve dnech 6. a 7. prosince 2016 v Nákupním centru Pivovar v Děčíně.

Do výtvarné soutěže se přihlásilo 119 obrázků a porota vybrala 30 soutěžních obrázků, které byly vystaveny právě na tomto veletrhu a o pořadí hlasovali jeho účastníci. Celkem bylo odevzdáno 470 hlasovacích lístků.

Mezi třicítkou vystavených byly také čtyři obrázky z naší školy. Mezi oceněnými žáky získala krásné 2. místo Eliška Kaletusová z IX.B, na 8. - 9. místě se se shodným počtem hlasů umístily Terezie Svádová z IX.A a Veronika Buchtová z IX.B. Všechny tři převezmou ceny v pondělí 19. prosince 2016 od primátorky města Děčín Mgr. Marie Blažkové. Mezi vystavenými obrázky byl také obrázek Karolíny Misíkové z IX.A, která dostane účastnický list a sladkou odměnu. Všem děvčatům gratulujeme.

Oceněné obrázky najdete na stránce www.skoladecin.cz, v záložce soutěž.

M. Š