Vánoční sportovní turnaj

V průběhu prosince se uskutečnil již tradiční vánoční turnaj pro žáky 2. stupně, ten letošní v rámci Sazka olympijského víceboje. Do zápasů ve vybíjené a přehazované dívek a ve florbalu chlapců se zapojili žáci ze všech tříd na budově NOVA. Finále proběhlo ve čtvrtek 18. prosince 2014 a vítězi se v jednotlivých soutěžích stali - dívky ze 7. B ve vybíjené, chlapci ze stejné třídy ve florbalu mladších žáků, přehazovanou vyhrála děvčata z 9. A a florbal 8. a 9. tříd vyhráli chlapci z 9. B. Před finálovým turnajem si zápas ve vybíjené zahráli také žáci obou 5. tříd. Závěr finálového sportovního klání obstarali pedagogičtí pracovníci, kteří odehráli sami proti sobě volejbalové utkání a žáci byli jejich publikem. Celé sportovní dopoledne proběhlo ve sportovním duchu fair play a velmi se vydařilo, vítězové i poražení si odnesli kromě sportovního zážitku také drobnou odměnu a diplom. Poděkování si zaslouží všichni organizátoři sportování na naší škole v čele s paní Hanou Franclovou.

M. Š.