Vánoční jarmark

Slavnostně vyzdobené prostory, stánky jednotlivých tříd s krásnými výrobky, příjemný hudební doprovod pana Bříška a pohodová adventní nálada - to byl letošní školní Jarmark

Přízemí patřilo žákům 2. stupně a stánku školní družiny a 1. patro pak zaplnily stánky dětí z 1. stupně, obou speciálních tříd a také keramického kroužku. Výrobky si připravili žáci se svými učiteli a také rodiči. Příjemné posezení s drobným občerstvením mohli využít návštěvníci jarmarku v galerii školy.

Během celého odpoledne se u jednotlivých stánků střídali návštěvníci jarmarku, každý si mohl vybrat z opravdu velkého množství nádherných výrobků. Pochvala patří všem, kteří dárky vyráběli, ale také všem malým prodejcům a jejich učitelům. Panu Josefu Bříškovi děkujeme za hudební doprovod na této tradiční akci.

Všem přejeme pohodový advent

M. Š., J. S.