Tvořivé dílny

Ve středu 21. května 2014 se na Bílé škole a ve speciální třídě konaly tvořivé dílny. Dílničky dětem zprostředkovala firma BADGE z Kralup nad Vltavou. Děti z přípravného ročníku a také z 1.B, 1.C, 2.A, 2.B a 3.A malovaly fixami na textil a trojbokými voskovkami na bavlněné tašky. Mohly si vybrat  z několika šablon nebo si namalovat svůj originální obrázek. Hotové tašky si děti ještě nechaly přežehlit, aby se daly prát. Dětem se tašky velice povedly, netradiční malování je bavilo.

Žáci ze speciální třídy si vyráběli placky. Nejprve na kulatý papírek namalovali obrázek, potom vyrobili pomocí plackovacího stroje placku, která je na zadní straně opatřena spínacím špendlíkem pro snadné přichycení třeba na triko nebo školní batoh.

Mgr. Jana Soorová