Mikulášský turnaj v sálové kopané

V tělocvičně učiliště v Křešicích se v pátek 5. 12. 2014 konal 9. ročník žákovského Mikulášského turnaje v sálové kopané  ,,O pohár firmy DeCe Computers Děčín“.  Akce se zúčastnili žáci 4. a 5. tříd a hrálo se systémem každý s každým. Naši hráči se umístili na velmi pěkném 3. místě, za děčínskými školami ZŠ Kamenická a ZŠ Dr. M. Tyrše. Vybojovali bronzové medaile a pohár. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen náš brankář Radek Heinzel. Pochvala za sportovní vystupování a odvedený výkon patří především brankáři a hráčům V. Kuncovi, D. Herzikovi, D. Kerhátovi, J. Novotnému, M. Wernerovi, Z. Jurčákovi, L. Kuchařovi, T. Zezulkovi a J. Schánělovi.

Mgr. L. Ficencová