Sportovní aktuality

duben 2019

McDonald’s  Cup  2018 / 2019

Dva týmy mladších žáků - žáci 1. - 3. tříd a 4. - 5. tříd - odehrály zápasy v okrskových kolech letošního 22. ročníku McDonald´s Cupu, která proběhla 4. dubna 2019 (týmy 1. - 3. třídy) a 11. dubna 2019 (týmy 4. - 5. tříd) v Markvarticích. Obě družstva odehrála velmi dobré turnaje a vybojovala postup do květnových okresních finále. Blahopřejeme.

mladší žáci (1. - 3. tř.)                               starší žáci (4. - 5. tř.)

Okresní kolo - vybíjená 2019

Žáci 5. tříd se ve dnech 9. a 10. dubna 2019 zúčastnili okresního finále ve vybíjené, které se uskutečnilo na hřištích ZŠ Dr. M. Tyrše v Děčíně. Nejprve se odehrál turnaj v otevřené kategorii, do kterého se přihlásilo 15 družstev ze základních škol okresu Děčín. Naši chlapci vybojovali v otevřené kategorii v této konkurenci krásné 3. místo. Druhý den proběhl stejný turnaj v kategorii dívek, našim dívkám se v konkurenci 8 týmů i přes velkou snahu nepodařilo vybojovat přední umístění. Děkujeme všem za reprezentaci naší školy.

M. Š.