Sportovní aktuality

listopad - prosinec 2016

Účast školy ve sportovních soutěžích

Chlapci i dívky bojovali v okrskových finále ve florbalu v Děčíně a Markvarticích, bohužel žádnému našemu týmu se nepodařilo vybojovat účast v okresním finále. Nejlépe si vedli chlapci z 6. a 7. tříd, kterým postup unikl pouze o horší skóre.

Chlapci ze speciální třídy se v pátek 25. listopadu 2016 zúčastnili 14. ročníku turnaje v sálové kopané určeného žákům speciálních škol a tříd. Turnaj uspořádala Speciální ZŠ v České Kamenici a naše družstvo vybojovalo pěkné 3. místo. Gratulujeme!

V pátek 9. prosince 2016 se chlapci z 5. tříd zúčastnili již 12. ročníku žákovského futsalového turnaje děčínských škol „O pohár firmy DeCe COMPUTERS s.r.o.“ v kategorii žáků 4. - 5. tříd, který uspořádala ZŠ Březiny ve sportovní hale SOU Křešice. Náš tým obsadil medailové 3. místo. Dan Hercik byl navíc vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Klukům gratulujeme!

M. Š.