Sportovní aktuality - březen, duben 2014

V průběhu března se uskutečnily také sportovní soutěže. Své reprezentanty měla škola ve florbalové lize chlapců i dívek. Oba turnaje proběhly v Markvarticích a naši zástupci nezískali výraznější úspěch.

Chlapci ze speciálních tříd se zúčastnili turnaje ve florbalu pro žáky speciálních škol v České Kamenici, ze sedmi účastníků vybojovali 1. místo a Kamil Horvát byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

Starší žáci (8. a 9. třídy) se zúčastnili také fotbalového turnaje Vladimíra Šmicera pořádaného ZŠ Verneřice. Za přítomnosti samotného V. Šmicera vybojovali po loňském 2. místě bojovným výkonem pohár za 1. místo.

Na začátku dubna, ve čtvrtek 3. dubna 2014,  se uskutečnil ve Verneřicích také fotbalový turnaj Vladimíra Šmicera pro žáky 6. a 7. tříd. Chlapci zabojovali a stejně jako starší žáci v turnaji zvítězili a vyhráli putovní pohár.

Chlapci ze 4. a 5. tříd se ve stejný den zúčastnili turnaje ve florbalu Markvartická střela. Malí reprezentanti v turnaji předvedli velmi pěkný výkon a po zásluze získali krásné 3. místo.

Všem reprezentantům za předvedené výkony blahopřejeme.

M. Š.