Škola v přírodě

Sloup v Čechách; 1. A a přípravný ročník

Ve dnech 10. – 13. 6. 2016 byla 1. A společně se žáky přípravného ročníku ve své první škole v přírodě ve Sloupu v Čechách v penzionu U Studničků.
Děti odjížděly v pátek ráno, některé poprvé na pár nocí, od svých rodičů. Během víkendu si společně s paní učitelkami Mgr. Hanou Svobodovou a Radkou Bartošovou užily mnoho zajímavých a pestrých soutěží. Pobyt byl motivován cestou za pohádkou, kdy si děti malovaly na trička, poznávaly české klasické pohádky, hledaly poklad ukrytý v Lesním divadle a prožily spoustu dobrodružných chvil. Vše bylo zakončeno večerní pyžamovou diskotékou pod širým nebem. Děti na památku dostaly pamětní list a za splněné úkoly byly odměněny diplomy s různými cenami. Během společného prodlouženého víkendu nekápla ani jedna slzička, která by znamenala stesk po rodičích. Všichni si to užili a těší se na příští rok, až vyjedou společně opět někam na pár dní do přírody.

Za 1. A  Mgr. Hana Svobodová a za přípravný ročník Radka Bartošová