Šerpování předškoláků

Ve čtvrtek 23. června 2016 proběhlo v aule školy tradiční loučení s předškoláky, které patří k závěru každého školního roku. Letos to bylo pojato ve stylu doby Karla IV., jehož 700. výročí jeho narození si v letošním roce připomínáme. Po úvodních slovech ředitelky školy Mgr. D. Tesarčíkové, proběhl slavnostní nástup doprovázený hudbou z muzikálu Noc na Karlštejně a "šerpování" královnou. Do zaplněné auly tak nastoupili králové, princové, rytíři, královny a princezny. Děti braly vše vážně, a tak většina přítomných byla dojata a neubránila se slzám, a tak to má být. Děti čeká opravdu velký krok do života, kdy hry vystřídají povinnosti a zodpovědnost.

Přejeme všem hodně štěstí, školní úspěchy a stálou radost ze života.

A.M.