Recitační soutěž 2010

aktuálně výsledky z okresního kola v Děčíně

V pondělí 1. února 2010 se na Nové škole v aule konalo školní kolo 39. ročníku recitační soutěže pro I. a II. st. základních škol. Celého klání se zúčastnilo 31 žáků od 2. do 9. tříd. Každý recitátor měl možnost si přednášené texty vybrat sám.

Celkem se bojovalo o umístění ve čtyřech kategoriích, přičemž první a druhé místo může postoupit do městského kola, které se koná 17. února 2010 letos opět v České Kamenici.
Naši školu budou  reprezentovat v I. kategorii (2. a 3. tř.) Barborka Kulíková a Simonka Vacenovská ze 2.C, ve II. kategorii (4. a 5. tř.) Eliška Slavíková ze 4.B a Kačka Vrabcová z 5.B, ve III. kategorii (6. a 7. tř.) pojede zkusit své štěstí Kristýna Cestrová ze 7.A a ve IV.kategorii (8. a 9. tř.) naše školní recitátorka Kristýna Oravkinová z 9.B s Aničkou Vlasákovou z 8.B.

Vystoupení všech soutěžících bylo milým zpestřením pondělního odpoledne.Vítězům blahopřejeme a postupujícím držíme palce v městském kole.

Vítězky jednotlivých kategorií (ve III. kategorii - 1. místo neuděleno)

B.Kulíková      E. Slavíková      K. Oravkinová

Diváci a soutěžící

Postupující do městského kola

Mgr. M. Rejmanová, Mgr. Š. Leknerová

Ve středu 17. února 2010 proběhlo v  České Kamenici městské kolo recitační soutěže. Naše reprezentantky Barborka Kulíková a Kristýna Oravkinová získaly krásné 2. místo a obě postoupily do okresního kola, které se uskuteční 5. března 2010 v Děčíně. Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v okresním kole.

Mgr. M. Šmídová

Na ZŠ Na Stráni v Děčíně proběhlo 5. března 2010 okresní kolo recitační soutěže. Naši školu výborně reprezentovala Barborka Kulíková, která v silné konkurenci získala ve své kategorii krásné 3. místo. Blahopřejeme!

M.Š.