Recitační soutěž - Dětská scéna 2013

aktuálně z oblastního kola

Ve čtvrtek 14. února 2013 proběhlo v aule školy školní kolo 42. ročníku recitační soutěže Dětská scéna 2013. Školního kola se zúčastnilo 38 recitátorů ve čtyřech kategoriích. Zejména v I. kategorii (žáci 2. a 3. tříd)  a II. kategorii (4. a 5. třídy) neměla porota lehké rozhodování, protože všichni recitátoři byli velmi dobře připraveni. Kromě diplomů za 1. - 3. místa, udělila porota také čestná uznání za předvedené výkony bez postupu do městského kola.

Výsledky a postup do městského kola
I. kategorie - 1. místo Eliška Provazníková a Tomáš Werner (2. B), 2. místo Barbora Brousilová (3. B), Karolína Městková (3. A) a dvě čestná uznání
II. kategorie - 1. místo Barbora Kulíková (5. B), 2. místo Simona Vacenovská (5. B), 3. místo Kamila Mališová (4. A) a  postup do městského kola také Eliška Fleischerová (5. A)
III. kategorie (6. a 7. třídy) - bez umístnění, udělena čestná uznání
IV. kategorie (8. a 9. třídy) - 1. místo neuděleno, 2. místo Veronika Šredlová (9. B), 3. místo Tomáš Rak (9. A)

Všem postupujícím držíme palce v městském kole, které proběhne ve velkém sále Domu kultury v České Kamenici ve středu 13. března 2013.

Mgr. B. Ušáková

Ve středu 13. března 2013 se v Domě kultury v České Kamenici uskutečnilo městské kolo recitační soutěže. Mezi účastníky se určitě neztratili naši recitátoři, kteří přivezli dvě 1. místa a postup do oblastního kola - v I. kategorii - Tomáš Werner a ve II. kategorii Barbora Kulíková. Ve stejné kategorii zabojovala také Eliška Fleischerová, která získala krásné 3. místo. V nejstarší kategorii získala čestné uznání Veronika Šredlová. Blahopřejeme.
Oblastní kolo se uskuteční 22. března 2013 v Děčíně.

Mgr. M. Šmídová

V pátek 22. března 2013 proběhlo v Děčíně oblastní kolo soutěže mladých recitátorů. Oba naši reprezentanti výborně reprezentovali naši školu. Barbora Kulíková vyhrála ve své kategorii 1. místo a vybojovala postup do krajského kola. Matěj Werner získal ve své kategorii čestné uznání.  Poděkování patří také rodičům za zajištění jejich účasti v oblastním - okresním kole. Oběma gratulujeme a Barušce budeme držet palce v krajském kole.

M. Š.