První podzimní setkání - zahradní slavnost

Tradicí v naší školce je PODZIMNÍ ZAHRADNÍ SLAVNOST, která proběhla ve čtvrtek 20. září 2018 na zahradě školky. Vítáme na ní naše nové kamarády a zahajujeme další školní rok. Tu letošní nově oživila hudba kapely GARANCE naší kolegyně ze ZŠ Jany Stromkové. Rodiče si hned v úvodu odpoledne zasoutěžili a se svým malým nákladem si vyběhli do kopce. Následná přehlídka podzimních klobouků, které si doma děti vyrobily s rodiči, napověděla, že podzim už skutečně ťuká na dveře. Dalším překvapením byla trampolína, která nám zdobí zahradu. Opékaly se buřty, zakousli jsme se do dobrého koláče z dílny našich kuchařek. Velmi vydařenou soutěží bylo malování na obličeje naruby, děti si mohly namalovat maminku nebo tatínka podle svých představ a na jejich obličej. Byla to radost se dívat, jak si to někteří užívali. Sluníčko pěkně hřálo, chtělo nám určitě dopřát ještě poslední zbytky léta, protože hned další den začal podzim.

S přáním hezkého barevného podzimu se těšíme na další společné akce.

Mgr. Z. Černá, A. Matajová