Projekt Škola v pohybu

V pátek 15. února 2019 měli žáci 3. ročníků hodinu tělesné výchovy s Grassroots trenérem mládeže panem Miroslavem Zdražilem. Tyto hodiny jsou organizovány v rámci projektu fotbalové asociace "Můj první gól - Škola v pohybu", který je zaměřený na všeobecnou pohybovou průpravu dětí. Těchto hodin pohybu se v polovině listopadu zúčastnili také žáci 1 a 2. tříd. Pod vedením profesionálního trenéra si žáci vyzkoušeli nové hry na rozvoj postřehu a síly, ale také na výbušnost, rychlost a pohybovou zdatnost. Třeťáci rozvíjeli svou obratnost při překonávání překážkové dráhy. Hodiny byly velmi pěkně vedené, žáci byli po celou dobu dobře motivovaní a aktivní. Ukázkové hodiny byly pro zúčastněné pedagogy také inspirací pro hodiny tělesné výchovy. Na závěr se s trenérem všichni vyfotografovali a zájemci od něj dostali podpis.

Mgr. Jana Soorová