Projekt 72 hodin na naší škole

aktuálně - Děkovný certifikát

Naše škola se zapojila do projektu 72 hodin. Cílem projektu bylo zapojit co nejvíce mladých lidí a ukázat jim, že stačí málo, aby společně dokázali mnoho! Naučit je spolupracovat a víc vnímat svět kolem sebe.
Naše škola uspořádala sbírku věcí pro matky s dětmi, které žijí v Azylovém domě v Děčíně. Děti v průběhu 14-ti dnů nosily do školy nejen hračky, ale i výtvarný materiál. Vše se roztřídilo a v pátek 9. října 2015 jsme všechny věci dovezli do Azylového domu, kde nás s velkou radostí a vděkem v očích přivítala Bc. Vladimíra Jurčová, vedoucí úseku. Provedla nás celým domem a na památku nás obdarovala lampou a dřevěným majákem, který vyrobily matky ve výtvarné dílně.

Tímto chceme poděkovat všem, kteří prostřednictvím projektu realizovaného dětmi z prvního stupně naší ZŠ pomohli lidem, kteří si ocitli v nepříznivé sociální situaci a pomoc ostatních velice potřebují.

R. Bartošová, Mgr. H. Svobodová

Děkovný certifikát od České rady dětí a mládeže: