Projekt - Keramická dílna na základní škole


Základní škola ve spolupráci s městem Benešov nad Ploučnicí připravuje projekt "Keramická dílna na základní škole", kterým by chtěla rozšířit nabídku výtvarného vzdělávání žáků II. stupně o keramiku a grafiku. Cílem je pořízení keramické pece a grafického lisu do učebny výtvarné výchovy v budově NOVA. Projekt je řešen ve spolupráci s Místní akční skupinou Labské skály, jejímž prostřednictvím bude zažádáno o podporu z Programu rozvoje venkova, OSA IV. Leader, v rámci 10. výzvy MAS. Projekt vzniká ve spolupráci Základní školy Benešov Ploučnicí a města Benešov nad Ploučnicí.


     


 

http://www.zsbnpl.cz//doc/zadost-o-dotaci-412-20131220-140416-keramika.pdf
 

 

Mgr. M. Šmídová

Škola je zároveň partnerem projektu "Environmentální výchova dětí v Benešově nad Ploučnicí - vybudování výukového zahradního altánu", který připravuje Město Benešov nad Ploučnicí. Informace je ve složce SIPVZ, DVPP, PROJEKTY a na stránkách města http://www.benesovnpl.cz/?page=aktuality&archiv=1

V průběhu prázdnin byla realizována poptávková řízení a škola byla vybavena novou keramickou pecí a grafickým lisem - satinýrkou.

M. Š.