Pozvánka na odborně zaměřené setkání s rodiči dětí MŠ

Vážení rodiče,
na únor 2017 plánujeme odborně zaměřené setkání s rodiči dětí, které navštěvují mateřskou školu a připravují se na vstup do základní školy.

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 2. 2. 2017 od 16 hodin v aule Základní školy Benešov nad Ploučnicí, Opletalova 699.

V rámci setkání budou podány informace o organizaci zápisu k povinné školní docházce, bude prodiskutován materiál „Desatero pro rodiče“, vydaný Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR, nastíníme Vám trendy, kterými se bude vzdělávání Vašich dětí v naší škole ubírat (nové metody ve vzdělávání). Setkání se zúčastní PhDr. Veronika Ušáková, psycholog Pedagogicko-psychologické poradny v Děčíně, na kterou se budete moci obracet s konkrétními dotazy.

Pokud Vás nabídka zaujala, těšíme se na setkání s Vámi.

Mgr. Dagmar Tesarčíková, ředitelka školy