Pěvecká soutěž Skřivánek

aktuálně z městského kola
Dne 13. a 14. ledna 2015 se na obou budovách ZŠ konaly soutěže v sólovém zpěvu Skřivánek. Nejdříve se konala třídní kola a poté vybraní žáci reprezentovali své třídy ve školním kole. Soutěže se zúčastnilo celkem 55 žáků od prvních do devátých tříd. Soutěžilo se ve dvou kategoriích (1. - 5. třída, 6. - 9. třída). Do městského kola v Děčíně nás pojede reprezentovat Klára Štěpánková, Lucie Pastorová a Radek Heinzel.
Všem zúčastněným zpěvákům děkujeme za pěkně prožité chvíle s písničkou a paním učitelkám děkujeme za práci s přípravou písní.

Mgr. A. Špačková

Dne 28. 1. 2014 se v Děčíně konalo městské kolo soutěže v sólovém zpěvu Skřivánek. Z naší školy se zúčastnili Radek Heinzel, který se umístil na 2. místě a postupuje do krajského kola. Dále se umístila Lucie Pastorová na 3. místě. Oběma soutěžícím blahopřejeme k umístění a děkujeme za reprezentaci školy.
Mgr. Alena Špačková