Olympiáda mateřské školy

Konečně nám jaro ukázalo teplou tvář a my mohli v termínu uskutečnit sportovní olympiádu předškoláků naší MŠ. S transparentem a bojovným pokřikem jsme se přesunuli na školní hřiště. Po zahájení  jsme se pustili do boje ve 4 disciplínách - hodu míčkem, hodu na cíl, běhu na 20 m a skoku z místa.
Vše proběhlo ve sportovním duchu. Sportovce přišlo podpořit pár rodičů (a také pomohli při zapisování ) a hlavně kamarádi z ostatních tříd. Děti dostaly sladké medaile, diplomy a bouřlivým pozdravem olympiádu zakončily. Tak zase za rok ...!

A.M.