Městské kolo - recitace

aktuálně z oblastního kola

CDM v České Kamenici uspořádalo ve středu 14. března 2012 městské kolo 41. ročníku Soutěže dětských sólových recitátorů a recitačních kolektivů. V soutěži se představili také mladí reprezentanti naší školy, kteří postoupili ze školního kola. Předvedli výborné výkony, které porota ocenila jejich umístěním - 1. místo a postup do okresního kola vybojovala ve 2. kategorii Barbora Kulíková, na 3. místě se umístila Simona Vacenovská (obě z IV.B), v nejstarší kategorii získala 3. místo Veronika Šrédlová (8.B). Všem děvčatům za reprezentaci školy a jejich umístění blahopřejeme.

reprezentanti školy

Barbora

Simona

Veronika

M.Š.

Jediná reprezentantka naší školy Barbora Kulíková (4.B) se v pátek 23. března 2012 zúčastnila Oblastní - okresní přehlídky dětských recitátorů "Dětská scéna 2012" v Domě dětí a mládeže v Děčíně. V silné konkurenci získala ve své 2. kategorii, určené žákům 4. a 5. tříd, diplom za mimořádný výkon. Blahopřejeme.

M.Š.