Lyžařský výcvik 2016

V neděli 28. února 2016 odjelo 23 žáků ze 7. - 9. ročníků na lyžařský výcvik. Ten letošní probíhá v Penzionu Bady v Kořenově-Příchovicích pod vedením instruktorů - pedagogů školy Bc. Jakuba Kořínka, Víta Fouse a Barbory Ložkové.

První den lyžování: počasí moc nepřálo, ale téměř všichni už jezdí.

Druhý den: náročnější lyžování pro silný vítr a zmrzlý povrch (i přes noční sněžení, i když sněhu moc nepřibylo). Všichni jsou v pořádku.

Třetí den: odpočinkový den - konečně chumelí - kreativita ze sněhu. Výlet do Harrachova na mamutí můstek a k Mumlavskému vodopádu.

Čtvrtý den: přes noc nasněžilo, těžký sníh ale zkomplikoval lyžování a přes den zcela roztál. Počasí bylo příjemné, všichni jsou v pořádku. Fotky z večerních aktivit.

Pátý den: nádherné počasí, krásný den, poslední lyžování.

Šestý den: předposlední den spojený s výletem do muzea Járy Cimrmana a na rozhlednu Maják v Příchovicích.

Poslední den patřil úklidu, balení a návratu domů. Na lyžařský výcvik budou všichni už jen vzpomínat.

M. Š.