Badatelský klub

CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0011931

V rámci projektu Škola pro život, který na naší škole probíhá od 1. 2. 2019, pracují žáci v různých klubech - Čtenářských klubech, Klubech komunikace v cizím jazyce, Klubu zábavné logiky, ale také třeba v Badatelském klubu. Ten je určen žákům 1. stupně a vede ho Mgr. Jana Soorová. Klub je zaměřen na rozvoj badatelských dovedností v přírodovědných, technických a společenskovědních oborech a na zvyšování funkční gramotnosti v těchto oborech. Cílem je zatraktivnit žákům technické, přírodovědné a environmentální vzdělávání a motivovat je k dalšímu vzdělávání v těchto oblastech. Projekt je realizován v rámci výzvy č. 02_18_063 pro Šablony II - MRR v prioritní ose 3 OP., je spolufinancován Evropskou unií.

Na fotografiích je vidět, že práce žáky baví. Každý týden pracují pod vedením Mgr. J. Soorové nad novými pokusy a tím rozvíjejí svůj zájem o přírodovědné předměty.

M. Š.

foto: Mgr. J. Soorová