Ekologie = naše budoucnoct

„KDO  NETŘÍDÍ ,  JE  BŘÍDIL …“

takové heslo se nese naší benešovskou školou od 13. září 2010, kdy všichni žáci  již zkušení po několika přednáškách společnosti ProEKO Varnsdorf se zapojili do třídění plastu a papíru.

Z řad žáků 6.A a 7.A byla vytvořena osmičlenná skupina EKOLOGICKÉ POLICIE, která pod vedením Mgr. Martiny Rejmanové, dohlíží na správnost třídění po celé škole (ve všech třídách, ve sborovně…)

V naší „EKO aktivitě“ nám napomáhají i služby města Benešova n.Pl., které se starají o pravidelný páteční odvoz vytříděného odpadu a jeho doručení na patřičné místo.

I když se stále najdou v našich řadách „břídilové“, chceme přispět tou „troškou“ a pomoci přírodě. Nechceme přece bydlet a žít na smetišti!!!

Mgr. Martina Rejmanová