Divadelní představení Nová dobrodružství veverky Zrzečky

V pondělí 17. února 2014 se v aule Nové školy konalo divadelní představení Nová dobrodružství veverky Zrzečky. Dětem z prvního stupně ho přijelo zahrát Divadélko pro školy z Hradce Králové. Bylo to kombinované loutkoherecké představení ze života lesních zvířátek, ztvárněných maňáskovými loutkami, kterým dodává život především komunikace s živými herci i s dětmi z publika. V první části veverka Zrzečka, spolu s ostatními zvířátky pomohla vypátrat, kdo ukradl hodinky panu hajnému, v druhé části představení pak společně vytrestali člověka-darebáka, který v lese udělal nepořádek. Dětem se představení velice líbilo, dozvěděly se zajímavé informace o zvířátkách a o tom, jak se chovat v lese. Zároveň se pobavily díky hereckým gegům a překvapením.

Mgr. Jana Soorová