50 let mateřské školy

V závěru června jsme se vrátili k 50ti letům MŠ malou slavností. Přítomným jsme připravili vzpomínkovou třídu ve stanu na zahradě, poté učitelky zahájily program bubnováním. Děti se předvedly vystoupením malých mažoretek, tanečního souboru Respekt a retro cvičením třídy Žabek. Na chodbách jsme připravili stojany se starými i novými fotkami, kroniku a vzpomínkové předměty. Pozvání přijalo zhruba 30 bývalých zaměstnanců, kterým personál MŠ přichystal bohaté občerstvení k příjemnému posezení a vzpomínání. Vše proběhlo v milé atmosféře a těšíme se na  další setkání s dalšími  zaměstnanci, kteří nemohli přijít.

A.M.